‘Nītaureņi’ saņem nacionāla mēroga apbalvojumu

Picture3

2020. gada 28. decembrī tiešsaistes ceremonijā tika sumināti Izglītības un zinātnes ministrijas konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2020” laureāti.

Nominācijā “Līdzdalības stiprinātājs” jaunatnes organizāciju, biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni kategorijā uzvarēja biedrība “Jauniešu organizācija Nītaureņi”, kas veic darbu ar jaunatni vietējā līmenī.

Picture8

Augsto novērtējumu mūsu darbam konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2020” saņēmām mirkli pirms jaungada un mirkli pirms organizācijas 10. jubilejas, kas būs 2021. gada 5. janvārī.

Picture4

Sakām paldies visiem, kas atbalsta mūsu darbu un centienus! Lielākais paldies un sirsnīgs sveiciens visiem organizācijas brīvprātīgajiem un aktīvistiem. Bez Jums “Nītaureņi” nepastāvētu!
Paldies visiem mūsu ziedotājiem, Amatas novada pašvaldībai, projektu administratoriem un citiem atbalstītājiem!
Lai Jaunajā 2021. gadā nezūd vēlme turpināt uzdrīkstēties mēģināt jaunas lietas, lai neaptrūkstas radošu ieceru un, protams, veselību visiem!

 

Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”.

 

Picture6

 

IZM ziņa: “Paziņo konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2020” laureātus” pieejama šeit.

E-druva ziņa: ““Nītaureņi” saņem nacionāla mēroga apbalvojumu” pieejama šeit.

 

Šis apbalvojums gūts, jo biedrībai ir iespēja startēt dažādos projektos. Paldies visiem atbalstītājiem!

Ieraksts tapis projekta “Iespējas jauniešiem laukos!” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Logo rinda

You may also like...