Resursi, kas palīdzēs pārvarēt pandēmiju!

RESURSI, KAS VAR PALĪDZĒT PANDĒMIJAS LAIKĀ

Šobrīd dzīvojam laikā, kad ikvienam no mums ir savas raizes, savi pienākumi un atbildības, kuras tieši tagad pildīt kļūst aizvien grūtāk un sarežģītāk. Katram cilvēkam ir dažādas metodes, kā tikt galā ar izaicinājumiem, kā pieņemt situāciju un pieņemt labākos lēmumus, tomēr arī mūsu iekšējiem resursiem ir nepieciešama atpūta. Tāpēc mēs, “Nītaureņi” esam akopojuši idejas un resursus, kuri šobrīd var būt noderīgi, lai spēcinātu  mūs individuāli un kopīgi!

 

Resursi krizes laika

 

  1. Krīzes tālrunis “Skalbes” ir Latvijā vienīgais diennakti pieejamais krīzes tālrunis, kur speciāli apmācīti cilvēki palīdz pārvarēt krīzes brīžus, atbalsot, uzklausot un nepieciešamības gadījumā daloties ar informāciju, kur meklēt tālāku palīdzību. Krīzes tālruņa LMT numurs: +371 6 7222922 Krīzes tālruņa Bites numurs: +371 2 7722292Formas sākums

 

  1. Zvanu centra Sonido sociālā projekta “Parunāsim?” komandas kodolu veido cilvēki ar īpašām vajadzībām, kas ne vien prot, bet arī vēlas uzklausīt citus. Zvanot uz tālruni 26564564 cilvēki var kliedēt vientulību, parunāties par lietām, kas cilvēkus uztrauc vai kas šķiet svarīgas. Tālrunis paredzēts kā iespēja cilvēkiem vienkārši aprunāties ar citu līdzcilvēku.

 

  1. Līdz 30. novembrim darba dienās no 12:00 – 16:00 pieejamas bezmaksas juridiskās telefona konsultācijas noziegumos cietušajiem. Telefona numurs 116006, vairāk informācijas cietusajiem.lv. Ikdienā telefonisks atbalsts noziegumos cietušajiem pa minēto numuru pieejams no 07:00 – 22:00.

 

  1. Tālrunis, kas veidots speciāli bērnu un jauniešu tiesību aizsardzībai ir Bērnu uzticības tālrunis 116111, kur ir iespēja saņemt padomu, kā rīkoties sarežģītā situācijā vai iegūt atbalstu grūtībās.

 

  1. Interneta resursi šobrīd piedāvā plašas iespējas, kur smelties iedvesmu un atpūsties no notiekošā, baudot mākslu, dzeju, filmas un citas kultūras norises virtuālajā vidē. Piemēram,
  1. “Nītaureņi” vēljoprojām piedāvā savus resursus kopīgai ģimeniskai laika pavadīšanai – mēs piedāvājam gan āra spēles, gan galda spēles, gan dažādas spēļu grāmatas. Piedāvājam dažādas maskas un tērpus mini ģimenes karnevālam, varam dalīties ar citām idejām kopīgiem ģimenes vakariem!

 

Raksts tapis projekta “Nītaureņi – resurss idejām” ietvaros, kas tiek realizēts laika posmā no 01.05.2020 līdz 31.10.2020, un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #NVOfonds

Logo rinda

You may also like...