Lielā ‘Nītaureņu’ aktivitāšu telts pabijusi visā novadā!

20200719_162259

“Nītaureņu lielā aktivitāšu telts” visā novadā!

Mēs priecājamies, ka “Nītaureņi” ir resurss gan individuālu ideju realizēšanai, gan organizācijām un interešu grupām. Projekts “Nītaureņi – resurss idejām”, kura mērķis ir stiprināt “Nītaureņu” cilvēkresursu kapacitāti, lai nodrošinātu regulāru atbalstu vietējai kopienai ideju īstenošanā un pilsoniskās aktivitātes sekmēšanā, ir vērtīgs gan pašiem, lai apzinātos savus resursus un spējas, gan kopienai. Turpinām darboties arī rudenī un ziemā!

“Nītaureņi” šovasar ar savu lielo aktivitāšu un resursu telti ciemojušies gan Amatas novadā, gan ārpus tā. Esam bijuši gan Nītaurē, gan Skujenē, Ģikšos un Līvos, kā arī Līgatnē un pat Apes novadā. Pa vasaras brīvajiem brīžiem esam strādājuši, lai atjaunotu, sakārtotu un uzlabotu savu resursu bāzi, esam iegādājušies un paši radījuši jaunas spēles. Meklējuši ziedojumus, lai atjaunotu un papildinātu spēļu kolekciju. Liels paldies visiem mūsu atbalstītājiem un ziedotājiem!  Esam digitalizējuši mūsu birojā pieejamos resursus un rudenī to visu apkoposim digitālos materiālos. Paši brīnījāmies, cik daudz mums spēļu un spēļu grāmatu. Jau vairāki simti! Esam iegādājušies arī Latvijas uzņēmēju ražotas spēles, par ko īpašs prieks! Vasarā esam dalījušies savos resursos ar cilvēkiem, kas tos vēlējušies izmantot, un turpināsim to darīt arī turpmāk. Tāpēc aicinām Tevi sazināties ar mums, ja nepieciešamas, piemēram, galda spēles vai āra spēles kādam radu saimes saietam. Mūsu sociālajos tīklos pieejamajās galerijās var apskatīt vairumu no spēlēm, kuras Tu vari izmantot draugu un ģimenes notikumos! Atliek tikai sazināmies sociālajos tīklos vai e-pastā: info@nitaureni.lv.

Rudens un ziemas cēlienā esam ieplānojuši vairākas interesantas aktivitātes, kurās aicināsim iesaistīties un būs iespēja arī veikt brīvprātīgo darbu!

Projekts “Nītaureņi – resurss idejām” tiek realizēts laika posmā no 01.05.2020 līdz 31.10.2020, un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

“Nītaureņu” darbību arī 2020. gadā atbalsta Amatas novada pašvaldība!

Logo rinda un atsauce projektam Nitaureni resurss idejam1

 

You may also like...