Izlaušanās spēle izaicina

Jau kādu laiku Nītaurē ir jauna brīvā laika pavadīšanas iespēja – izlaušanās spēle “Latvija”. Tā ir neparasta spēle, kas iekārtota biedrības “Nītaureņi” telpās Nītaures kultūras namā. Jāatrod komanda divu līdz piecu cilvēku sastāvā, jāpiesakās un jāļaujas. Spēles pamatā ir komandas vēlme ļauties piedzīvojumam, gūt azartu un prieku, kā arī iepazīt Latviju citādāk – caur vēstures faktiem, caur Latvijas vērtībām, iepazīstot kultūru, notikumus, personības. Būtiski pieminēt, ka, lai piedalītos spēlē nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas par Latviju, jo visas atbildes uz uzdevumiem ir atrodamas telpā.

Spēlē un laimē!

Esam nolēmuši oktobrī un novembrī izaicināt visus spēles interesentus piedalīties spēlē un laimēt vairākus saldumu grozus no “Nītaureņu” atbalstītājiem un galveno balvu – pārsteiguma balvu visai komandai EUR 100 vērtībā! Galvenais uzdevums ir doties iekšā spēlē, izpildīt spēles uzdevumus un īpašo uzdevumu, lai piedalītos balvu izlozē!

Pieteikties spēlei var, rakstot e-pastu: info@nitaureni.lv vai rakstot mūsu lapā facebook portālā. Atgādinām, ka spēle ir bezmaksas.

Projekts “Izzināšanas istaba “Latvija” Nītaurē” ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm, kuru realizējam Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Latvijai – 100” ietvaros.

Spele un laime

You may also like...