Ziemassvētku vecītis, sniegavīrs Olafs, rūķi un elfi, 2017

Ziemassvetki 2017 tuvojas!

 

Biedrības “Nītaureņi” Ziemassvētku vecīša birojs 2017.gada Ziemassvētku laika piedāvājums!

Ziemassvetku piedavajums

 

Mazā Nītaures namiņā, Vidzemes vidienē Latvijā, Ziemassvētku vecītis ar savu komandu – rūķiem un elfiem, sagatavojis lustīgu un interesantu Ziemassvētku programmu bērniem un ģimenēm, bērnudārziem, skolām un uzņēmumu kolektīviem, kā arī citiem interesentiem, lai dalītos savos priekos un svētku sajūtās.
Piedāvājam aktīvas spēles, mūsdienīgas un sen aizmirstas rotaļas, jautras dejas un skanīgas dziesmas, negaidītus pārsteigumus un atmiņās paliekošus mirkļus, kā arī iespēju satikt īstu Ziemassvētku vecīti, kas dzimis Latvijā.

Ziemassvetki 2017 kolaza

 

Mūsu izcenojumi:

Mūsu izmaksas, ja ciemos pie Jums esam uzaicināti kuplā pulkā, ir 120 euro + jāsedz degvielas izmaksas mūsu Rūdolfam. Pirms satikšanās, noteikti vienosimies par programmu un gala izmaksām, pielāgojoties Jūsu vēlmēm un iespējām. Viesošanās pie vidēja lieluma un lieliem uzņēmumiem izmaksās 200-300 euro + degviela mūsu Rūdolfam! Par viesošanās izmaksām tieši svētku laikā jāsazinās individuāli.

Mūsu izmaksas, ja ciemos tiek aicināts Ziemassvētku vecītis un palīgs, ir 70 euro + jāsedz degvielas izmaksas mūsu Rūdolfam. Pirms satikšanās, noteikti vienosimies par programmu un gala izmaksām, pielāgojoties Jūsu vēlmēm un iespējām. Par viesošanās izmaksām tieši svētku laikā jāsazinās individuāli.

Mūsu degvielas izcenojums ir 0,20 euro par km no Nītaures! Aprēķinus veicam, izmantojot “Google maps”.

 

Bez maksas ciemosimies slimnīcās, bērnu namos, pansionātos un citās vietās, katru gadījumu izskatot individuāli.

 

Ķersim Ziemassvētku sajūtas kopā.
Ziemassvētku vecītis, rūķi un elfiņi.

 

Kontakti: tel. 26590545 (rezerves tel. 26389396)/ e-pasts: info@nitaureni.lv / raksti mūsu facebook vai draugiem lapās!

 

Rekvizīti: Nosaukums: biedrība “Nītaureņi”; Reģ.nr.: 40008170539, Adrese: “Ausekļi”, Nītaures pagasts, Amatas novads, LV-4112, Konts SEB bankā: LV92UNLA0050016681158

Nitaure Ziemassvetki 2015
Ziemassvetki pie gimenem

Olafs ciemojas

Ziemassvetku jautriba

Ziemassvetku prieks

You may also like...