NĪTAUREŅIEM – piecu gadu dzimšanas diena!

Nitaureni_5

Lieliskie “Nītaureņu” draugi!

Visi “Nītaureņu” dibinātāji, ideju līdzgaitnieki, aktīvisti un aktīvistu ģimenes, projektu dalībnieki, projektu partneri, atbalstītāji, lieldraugi un sekotāji Nītaurē, Amatas novadā, Latvijā un pasaulē! 

Šī gada janvāris ir “Nītaureņu” piecu gadu jubilejas mēnesis! Un jubilejas mēneša beigās 30.janvārī vēlamies kopā ar Jums visiem atskatīties uz pieciem krāšņiem darbības gadiem! 

Nitaureni_5

Svinību programma:

16:00 Nītaures kultūras namā būs apskatāma interaktīva izstāde par “Nītaureņu” darbības pieciem gadiem kā arī būs iespēja darboties īpašajās dzimšanas dienas radošajās darbnīcās “Nītaureņu skolas” vadībā. Šī diena ir arī pēdējā projekta “Nītaureņu skola” diena – būs iespēja ielūkoties tajā, kas divos projekta gados padarīts!

18:00 svinīgs “Nītaureņu” dzimšanas dienas pasākums! Būs atskats uz organizācijas paveikto piecos gados un pēdējos divos gados projektā “Nītaureņu skola”, būs atmiņu stāsti, būs viktorīna par “Nītaureņu” piecgadi ar lieliskām balvām, būs vēl nekur nepublicēto foto un video izlase, būs pateicības, fotografēšanās un sirsnīga kopā būšana! Būs svētku torte un gardas uzkodas!

20:00 neformāla ballīte “Nītaureņu” stilā.

 

Ierašanās etiķete: svinīga.

Priecāsimies Jūsu atbildi par dalību pasākumā saņemt līdz 27.01.2016

uz tel.26590545 vai e-pastu: info@nitaureni.lv.

Nitaureniem_pieci

You may also like...