„Nītaureņi” ziņo par jaunumiem un aicina līdzdarboties!

Dabā pumpuri plaukst un arī „Nītaureņos” dzimst dažādas idejas par nākotnes plāniem Nītaurē un Latvijā. Mūsu pavasaris iesācies ar lielisku dalību lielākajā Latvijas jauniešu nevalstisko organizāciju festivālā „Jaunieši iesaistās” Ķīpsalā, kurš notika Eiropas Jaunatnes konferences ietvaros. Satikti sen neredzēti draugi, satikti „Nītaureņu” fani no visas Latvijas, iepazīti jauni cilvēki un jauki pavadīta diena stāstot par to, ko darām, un ar festivāla dalībniekiem veicot gandrīz divsimt neparastos „Nītaureņu skolas” uzdevumus. Atskata galerijas kā vienmēr mūsu draugiem.lv lapā: http://www.draugiem.lv/nitaureni.

Tāpat „Nītaureņu skolas” nodarbībās Nītaurē tapušas rokassprādzes ar vārdiem un pat personas kodiem, radītas matu rotas un piespraudes, kā arī citas jaukas lietiņas. „Nītaureņu skolas” aktivitātes joprojām notiek pateicoties nenovērtējamajam Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, kā arī pateicoties biedrībai „Labie Darbi”, kas „Nītaureņu” aktivitātēs Nītaurē palīdz radīt prieku un oriģinālu pieeju. Pavasarī darbosimies dažādās radošajās darbnīcās un labprāt brauksim ciemos arī uz citiem Amatas novada pagastiem, ja būs pieprasījums un interese. Aicinām interesentus atsaukties, rakstot mums draugiem.lv lapā vai uz e-pastu: info@nitaureni.lv.

Vēl paspējām uzņemt ciemiņus no Madonas novada, kuri vēlējās iepazīties ar „Nītaureņu” stāstu un uzzināt kā divos mēnešos uzbūvējām hokeja laukumu. Šo stāstu stāstām un pieredzē dalāmies jau vairākas reizes, un par to mums prieks. Darbojoties Latvijas simtgades jauniešu rīcības komitejā – „Jauniešu svētku rota” – ir uzklausītas daudz idejas kā svinēt Latvijas simtgadi, satikti iedvesmojoši cilvēki un piedzīvota interesanta ekskursija Cēsīs. Simtgades svinībām gatavoties aicinām arī Amatas novadu!

Tikmēr sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, jauniešu garantijas atbalsta pasākuma „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” ietvaros, „Nītaureņos” darbu uzsākuši trīs jaunieši, kas ikdienā organizācijai palīdz plānot un organizēt aktivitātes.

25.aprīlī 10:00, Lielās talkas laikā, plānojam sakopt jaunā Nītaures hokeja laukuma teritoriju un aicinām talkot visus mūsu draugus un citus interesentus. Un 28.aprīlī  10:00 ikviens esošais un topošais asins donors aicināts uz trešo Donoru dienu Nītaurē.

 

Cieņā, „Nītaureņu” projektu koordinatori: Dina Ivanova un Mārtiņš Šteins

You may also like...